poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Masło do ciała Intensive Nourishment Dove - body butter

Kolejny kosmetyk to produkt firmy Dove intensywnie odżywiające masło do bardzo suchej skóry. Prezentuje się przyzwoicie:Informacja producenta:
Dove intensywnie odżywiający krem do całego ciała do bardzo suchej skóry. Łączy wysoce skuteczną kremową formułę, łączy bogaty krem oraz odżywiający skórę olejek, które pomagają odbudować gładkość i miękkość bardzo suchej skóry. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Skład:

Według mnie:
Konsystencja kremu jest gęsta, ale dobrze rozprowadza się na skórze. Jak na masło stosunkowo szybko się whłania, pozostawiając delikatny, ale nie tłusty film. Skóra po nim jest dobrze nawilżona, wygładzona i bardzo przyjemna w dotyku. Ma cudowny, świeży zapach, który dość długo utrzymuje się na ciele. Estetyczne opakowanie, z którego wszystko, do końca da się zużyć. Mam jednak nieodparte wrażenie, że jest mocno nafaszerowany chemią:( A po nałożeniu lekkie poczucie ciężkości. Cena przystępna. Nie wiem czy jeszcze zakupię owo masło, bo lubię w tym temacie zmiany:)

Co o nim sądzicie? Używałyście masełko?

Cena: ok. £4.30/ ok. 20 zł

1 komentarz :

  1. Nie wiem czemu, ale do mnie jakiekolwiek masła nie przemawiają :o

    OdpowiedzUsuń

Cieszy mnie każde Twoje "dzień dobry", miłe słowo, opinia... wyrażone w komentarzu. Jeśli jednak, akurat jesteś zły, sfrustrowany i nie podoba Ci się moja czcionka;) - zachęcam na fitness - potem możemy spokojnie porozmawiać, nie obrażając przy tym nikogo:) Dziękuję!

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *