piątek, 6 czerwca 2014

Ogłoszenia drobne - niespodzianka

Witajcie,

Ponownie przyszedł czas, na kilka organizacyjnych spraw. Jak zauważyliście, na Kosmetycznej Wyspie, zamiast tradycyjnych komentarzy, gości Disqus. Żegnając komentarze z blogspota, chciałabym Wam serdecznie podziękować, za ten etap dialogu i ponownie zaprosić do rozmowy w Disqus. Spośród wszystkich komentarzy tradycyjnych, największą ilość pozostawiła na Wyspie Aneta Starosta i niniejszym została Pierwszą Top Komentującą. Chcąc Tobie podziękować, za największą aktywność, postanowiłam przesłać drobny upominek - niespodziankę:). Proszę o adres na maila.
Idąc dalej tropem Disqus, mam do Was ogromną prośbę. Jeśli już się na nim logujecie, proszę dodajcie adres swojego bloga w profilu Disqus - to bardzo ważne, bym mogła Was odnaleźć. Dodatkowo,  dzięki temu odkryją Was inni:).
Kręcąc się w temacie, mam jeszcze ochotę, zachęcić Was do rozmowy, wymiany myśli, uwag i doświadczeń. W związku z tym, postanowiłam nagrodzić Top Komentatorkę Kosmetycznej Wyspy za czerwiec. W tym wypadku Top Komentatorzy, to niekoniecznie osoby z największą liczbą komentarzy, ale przede wszystkim właśnie persony tworzące atmosferę twórczego dialogu, mające nieco więcej do powiedzenia, niż "piękny kolor lakieru". Czytelnicy żywo zainteresowani tematem i wnoszący życie na Kosmetycznej Wyspie - jakkolwiek to brzmi;).
Co do wyboru, zastanawiam się nadal, czy postawię na 3 osoby, a dalej drogą losowania poproszę Was - Czytelników, o wybór tej jednej jedynej, czy ostatecznie zdecyduję sama. Niech to pozostanie chwilowo niewiadomą. Jeśli macie jakieś sugestie w temacie, bardzo proszę - piszcie...


Nagroda za twórczą aktywność w czerwcu:
 


  • intensywny krem do rąk Baylis & Harding - 30 ml,
  • cień do powiek Calvin Klein , w kolorze sheer nectar - 2.5 g.

Wkrótce na Kosmetycznej Wyspie pojawi się rozdanie - także zachęcam do zaglądania. Mam nadzieję,  że i owo rozdanie będzie dla Was miłą niespodzianką:).


Życząc Wam udanego, wytęsknionego wieczoru -
pozdrawiam!
 

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *