sobota, 2 sierpnia 2014

Ogłoszenia drobne │Podsumowanie lipca │Nagroda sierpnia

Witajcie,

Chwilka oddechu była od bloga - to taka przymiarka do wakacji, które zbliżają się wielkimi krokami. By Wam się nie nudziło podczas mojej nieobecności, zostawię Wam rozdanie:D.
Tymczasem, dziękuję, za cudowne dialogi, miłe rozmowy w komentarzach i na Fb. Właściwie nagrodzić trzeba by było cały zespół ludzi, no ale znamy realia, zatem choć troszku, każdego miesiąca...
Nagroda lipca wędruje do Carol, która zawsze miło i konkretnie prowadzi konwersację pod postami - dziękuję za Twą obecność:D, a to dla Ciebie... Proszę o Twoje dane adresowe na maila:Drobiazgi do zdobycia w sierpniu...

Ogromna prośba - jeśli logujecie się lub już jesteście na Disqus, proszę dodajcie swoje blogi. Wtedy nie tylko ja trafię do Was bez problemu. W ten sposób, zwiększycie także ruch na swoich blogach:). 

Ogłoszenie wyniku Rozdania z Alverde nastąpi już wkrótce - zaraz po weekendzie, także śledźcie uważnie, co też Pieguska publikuje:P.

I na koniec jeszcze coś:).
Biorę udział w konkursie na Portalu Przepis na Kobietę - tak z tym zdjęciem strasznym w spirulinie, nawet Wam pokażę...:D
I zwracam się do Was z prośbą o oddanie na mnie głosu. Wiele z Was już to zrobiło, za pośrednictwem Fb, jednak zapewne nie do wszystkich dotarło info. Zatem, jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym konkursie, proszę o oddanie głosu, tutaj:

http://przepis-na-kobiete.pl/contest#16

Aby oddać głos trzeba się zalogować, ale można to zrobić z pozycji swojego Fb. Wszystkim z góry pięknie dziękuję:). Jesteście wspaniali!!!Jak Wam mija ten cudny weekend?
My po basenach z letka sflaczali, choć jeden - ten najmłodszy oczywista
- nie jest zmęczony, jak zwykle, mimo iż ledwo zipie;).


pozdrawiam


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszy mnie każde Twoje "dzień dobry", miłe słowo, opinia... wyrażone w komentarzu. Jeśli jednak, akurat jesteś zły, sfrustrowany i nie podoba Ci się moja czcionka;) - zachęcam na fitness - potem możemy spokojnie porozmawiać, nie obrażając przy tym nikogo:) Dziękuję!

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *