Partnerzy
Masz sklep, firmę, pomysły, jesteś otwarty i chcesz promować swój dobry, kosmetyczny produkt - możemy to zrobić razem:). Wierzysz w jakość i działanie swojego specyfiku - nie musisz mnie przekonywać, jednak pamiętaj, szanując swych Czytelników, stawiam na rzetelność i szczerość.  Moi Czytelnicy kochają rozdania i konkursy;).
Zapoznałeś się z Moją misją, zatem wiesz, że preferuję produkty w 100% naturalne i wynika to z INCI, a nie stricte z nazwy... Czasem, wyjątek stanowi dobra "kolorówka". Zachęcam  do zapoznania się ze mną, w zakładce O mnie, a także Profilem kosmetycznym - zapewne po tym, współpraca będzie przyjemniejsza:).
Mieszkam w Anglii, jednak Kosmetyczną Wyspę prowadzę w języku polskim i współpraca z Partnerami z Polski, nie stanowi dla mnie bariery. Na życzenie, mogłabym zrecenzować produkt także w języku angielskim...

Kontakt


Do you have a shop, business, ideas, you are open and you want to promote your great cosmetic - we can do it together. Do you believe in the quality and performance of your product - you do not have to convince me, but remember in order to respect my readers I put reliability and honesty in the first place. My readers love giveaways and contests.
If you are familiar with My mission, then you know that I prefer 100% natural products and this is due to the INCI, not strictly a name... Sometimes, the exception are make-up cosmetics but they have to be really good in terms of quality, durability and reasonable ingredients. I encourage you to make yourself familiar with my blog and read About Me (“O mnie”) and Cosmetics Profile (“Profil kosmetyczny”) pages – this should make our cooperation more pleasant.
I live in England, but the Cosmetic Island (“Kosmetyczna Wyspa”) is lead in Polish and cooperation with partners from all around the world is not a barrier for me. On request, I could review the product also in English.


Dziękuję za zaufanie:)
Thank you for trust!


    https://sklep.femi.pl/    Kontakt

    Nazwa

    E-mail *

    Wiadomość *