Katalog Naturalnych Marek

Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas  może "wyguglować" informacje o konkretnej firmie, jednak nie zawsze "od ręki" dowie się wszystkiego w języku polskim. Zatem kosztuje to sporo czasu i energii, zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy poliglotami. Pomyślałam, że warto zebrać eko firmy w jednym miejscu i mieć ogólny ich przegląd. Mam nadzieję, że z czasem miejsce to nabierze odpowiedniej wartości:).

Katalog Naturalnych Marek, jest niejako wyborem nieco subiektywnym. Jednak staram się prezentować firmy, z których przetestowałam, przynajmniej dwa produkty. Sama charakterystyka danej marki, to daty, filozofia, podejście, ciekawostki  - zaczerpnięte najlepiej ze strony macierzystej. Dopiero, jako podsumowanie, pojawi się moje, zupełnie subiektywne zdanie o firmie. Z przyjemnością, będę tu zamieszczać Wasze opinie (za Waszym pozwoleniem), zaczerpnięte z ciekawych komentarzy, umieszczanych pod postami na Kosmetycznej Wyspie. To nie jest reklama, zatem nie znajdziecie linków do sklepów. Spis ma służyć Wam i mnie, do odkrywania nowych eko kosmetyków.

Możecie współtworzyć Katalog - jeśli znacie markę, której tu jeszcze nie ma, wystarczy  przesłać na maila jej opis - kontakt - w tytule podając: katalog naturalnych marek. W charakterystyce firmy, powinny się znaleźć:

  • nazwa,
  • rok powstania, kraj pochodzenia,
  • krótka historia, filozofia
  • mile widziane ciekawostki, czy interesujące zdjęcia,
  • linki do źródła,
  • Twoja subiektywna opinia o firmie - w kilku zdaniach,
  • Twój Nick,
  • adres Twojego bloga.
Zastrzegam sobie prawo do edytowania tekstu lub/i nie przyjęcia zgłoszenia, np. z powodu niespełnienia jego warunków.

Niestety nie zawsze jest możliwość zdobycia wszystkich informacje o firmie, począwszy od filozofii, przez historię w latach etc., dlatego proszę o wyrozumiałość. Z czasem, zawsze można dodać to i owo, jeśli uda nam się wywiedzieć, czy coś ciekawego znajdziemy.Alverde


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszy mnie każde Twoje "dzień dobry", miłe słowo, opinia... wyrażone w komentarzu. Jeśli jednak, akurat jesteś zły, sfrustrowany i nie podoba Ci się moja czcionka;) - zachęcam na fitness - potem możemy spokojnie porozmawiać, nie obrażając przy tym nikogo:) Dziękuję!

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *