niedziela, 8 czerwca 2014

Green Box

Witajcie,

Od pewnego czasu, chodzi za mną zabawa w wymianę kosmetyków. Takie propozycje oczywiście padały już wcześniej, nawet jedna z eco kosmetykami. I na tę ostatnią, niestety się nie załapałam, dlatego zaczęłam rozważać zorganizowanie podobnej wymiany na Kosmetycznej Wyspie i tak narodziła się idea Green Boxa. W tym wypadku naturalnej wymiany (jakkolwiek to brzmi:P) - ale jest wspaniałą okazją nie tylko dla eco "maniaków". To sposobność poznania i przetestowania czegoś nowego,  a także próba odpowiedzi na pytania "czy ta natura w ogóle nam służy?"; "czy jest dobrą alternatywą wobec tradycyjnej pielęgnacji?...Green Box 2014 - Kosmetyczna Wyspa

 
Chciałabym, aby zabawa była cykliczna i pojawiała się raz w roku - czas pokaże na ile to się uda. Pokrótce - całość, polega na dobraniu uczestników w pary, między którymi wymieniane są paczki z kosmetykami na tę samą kwotę.


Zasady Green Boxa:

 1. Uczestnikami zabawy Green Box, mogą być osoby pełnoletnie, posiadające bloga.
 2. Obdarowujemy się tylko kosmetykami z "zielonymi" składami, jak sugeruje nazwa boxa. Produkty nie muszą być certyfikowane i stricte eco, ale unikamy silikonów, EDTA, BHT, parabenów, PEG-ów etc..
  Kosmetyki muszą być świeże - posiadać aktualny termin ważności - najlepiej, gdyby były dedykowane specjalnie na potrzeby Green Boxa.
 3. W paczce mają znajdować się 2 - 3 pełnowymiarowe specyfiki, jeden może być samorobiony, liścik z Nickiem i/lub adresem bloga.
 4. W Green Boxie dopuszczam dwie grupy: polską: wymiana na terenie Pl i międzynarodową: wymiana między Pl a innymi krajami i między krajami z wyłączeniem Pl - opcja międzynarodowa, wiąże się z wyższym kosztem przesyłki. Uczestnicy, sami deklarują przynależność do grupy.
 5. Wartość wymienianych paczek. Przyjęłam 70 zł i przeliczyłam standardowo: £1 = 5 zł; €1 = 4 zł, delikatnie zaokrąglając - jeśli to kłopot, mogę skorygować:

  * 70 zł
  * £15
  * €18

  + koszty przesyłki.
 6. Zgłoszenia przyjmuję do 08. 07.2014. Losowanie par 13.07.2014.
 7. Wysyłkę rozpoczynamy 23.07.2014 i mamy 28 dni na wysłanie paczek, czyli zakończenie 20.08.2014 - do tego czasu, nasza osoba z pary, powinna mieć już przesyłkę u siebie.
 8. Uczestnicy, zobowiązują się do przesłania zdjęcia skompletowanego boxa, na adres mailowy: pieguska.pat@gmail.com w celu weryfikacji spełnienia warunków umowy do 22.07.2014 - z tytułem maila Green Box.
 9. Osoby chętne do udziału w zabawie, udostępniają na swoim blogu (jeśli jeszcze nie mają) Profil Kosmetyczny, aby ułatwić osobie z pary, dobór kosmetyków podług preferencji.
 10. Uczestnicy zabawy - od momentu zgłoszenia - umieszczają baner Green Box na swoich blogach, z linkiem do tego posta.
 11. Po zakończeniu zabawy, wszelkie zdjęcia paczek i linki do Waszych postów zostaną udostępnione na Kosmetycznej Wyspie i Fb mojego bloga.
 12. Zastrzegam sobie prawo do nie przyjęcia zgłoszenia, bez podawania przyczyny.
Zachęcam do udziału w zabawie - na pewno będzie bardzo przyjemnie:). Jednocześnie, proszę o poważne podejście do tematu i wywiązanie się z deklaracji, zawartych w zgłoszeniu. Pamiętajcie, że zbliża się okres urlopowy (stąd dość długi termin wysyłania przesyłek), zatem zastanówcie się dobrze, czy zdołacie dotrzymać terminów.
Piszcie uwagi dotyczące Zasad, jak i samej zabawy Green Box i wybaczcie wszelkie niedociągnięcia - to moja pierwsza tego typu akcja... Dlatego też (jeszcze na koniec), proszę o udostępnianie informacji na Waszych blogach i fanpage'ach, o ile to tylko możliwe - z góry dziękuję!

Wszelkie pytania czy uwagi dotyczące tej zabawy, kierowane na maila, proszę tytułować Green Box.

A jak już tak zielono nam się tutaj zrobiło, to jeszcze zapraszam na zielonego (a jak!) drinka bezalkoholowego do Zakątka Pieguski...
pozdrawiam

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *