poniedziałek, 29 września 2014

Konkurs z Femi

Witajcie,

Mam dziś nietuzinkową przyjemność, zaanonsować Wam wspaniały konkurs, w którym wszyscy zwyciężają! 
Wraz z Panią Hanią, w jak zwykle przyjaznej atmosferze, przygotowałyśmy dla Was zadanie. Pani Hania wybrała nagrody. Nagrodą główną są Śmietanki Aqua Express - które otrzymają aż 3 osoby. Natomiast dla wszystkich uczestników konkursu - kod rabatowy na zakupy w Femi:)...
 

 
 
Zapraszam do zapoznania się z Regulaminem konkursu i wypełnienia prostego formularza zgłoszeniowego, w którym m.in.,  należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe...


Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Patrycja Pieguska. Konkurs realizowany jest na podstawie niniejszego regulaminu i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Fundatorem nagród jest firma Femi. Nagrodę stanowią produkty (3x Śmietanka Aqua Express), każda o wartości 86zł - dla 3 osób. Dodatkowo kupony rabatowe -20% dla wszystkich uczestników konkursu i na cały asortyment sklepu Femi - także każdy wygrywa:D. Kupon do wykorzystania 20 i 21 października 2014 roku.
 3. W konkursie mogą wziąć udział Czytelnicy bloga Kosmetycznej Wyspy.
 4. Uczestnicy zostawiają w komentarzu odpowiedź na postawione pytanie i niezbędne dane.
 5. Zamieszczając komentarz, Uczestnik zgadza się z warunkami Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
 6.  Ostateczny termin zgłaszania się w konkursie mija 13.10.2014 roku, o godzinie 24.00.
 7. Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy 3 zwycięzców. Wyniki ogłoszę w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu. Nagroda zostanie wysłana pocztą. Na dane adresowe do wysyłki, czekam do 7 dni od ogłoszenia wyników. Konkurs obejmuje Unię Europejską.
 8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 19.11.2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. 2009 nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).
 9. Regulamin obowiązuje od momentu rozpoczęcia konkursu do jego zakończenia.
 10. Uczestnicy konkursu zobowiązują się do Obserwowania bloga Kosmetyczna Wyspa. Polubienia Fan Page'ów: Femi i Kosmetyczna Wyspa. Poinformowania o konkursie inne osoby, poprzez udostępnienie banera w wybranym miejscu. Podania adresu mailowego i odpowiedzi na zadane pytanie, w maksymalnie 2-3 zdaniach - to bardzo ważne.
 11. Zastrzegamy sobie prawo, do nie przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyny, zwłaszcza, jeśli zgłoszenie nie będzie kompletne.


Serdecznie Was zapraszam do udziału w konkursie
- naprawdę warto:).

pozdrawiam


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszy mnie każde Twoje "dzień dobry", miłe słowo, opinia... wyrażone w komentarzu. Jeśli jednak, akurat jesteś zły, sfrustrowany i nie podoba Ci się moja czcionka;) - zachęcam na fitness - potem możemy spokojnie porozmawiać, nie obrażając przy tym nikogo:) Dziękuję!

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *