niedziela, 15 czerwca 2014

Rozdanie z Alverde

Witajcie,

Podług zapowiedzi, przychodzę do Was z rozdaniem. To Rozdanie z Alverde, na które serdecznie zapraszam wszystkich Czytelników bloga - obecnych i przyszłych:). Małe podziękowanie za obecność na Kosmetycznej Wyspie i udział w jej życiu;). Kilka drobiazgów, przywiezionych z urlopu...Nagrody:

  • nagietkowa emulsja do twarzy - 150 ml,
  • masło do ciała 200 ml,
  • kawowy szampon do włosów - 200 ml,
  • krem do rąk - 25 ml,
  • wosk Yanke Candle - Mandarin - Cranberry,
  • róża - zostaje ze mną;).

W zabawie mogą uczestniczyć Obserwatorzy Kosmetycznej Wyspy, niekoniecznie prowadzący bloga - w tej sytuacji, baner możecie udostępnić na Fb. Udostępnienie banera nie jest obowiązkowe, jednak będzie mi niezwykle miło, jeśli umieścicie go na swoich blogach, czy/i Fan Page'ch, dzieląc się z innymi radosną nowiną. Podobnie z Newsletterem, jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia na skrzynkę mailową, wystarczy subskrybować Newsletter, znajdujący się w prawym panelu bloga pod Obserwatorami, albo/i dołączyć do Obserwatorów na Bloglovin. Pretendenci do nagrody, proszeni są także, o udzielenie odpowiedzi na pytanie: Za co lubisz Kosmetyczną Wyspę? Nie ukrywam, że ciekawe odpowiedzi, zapewne skierują moją uwagę w stronę autora:D...

Ściąga - na czerwono oznaczone są warunki obowiązkowe:
Obserwuję, jako: 
Lubię Fb Kosmetyczna Wyspa, jako:
Baner na blogu (proszę podać link):
Kosmetyczną Wyspę lubię za...
Udostępniam na Fb (proszę podać link):
Subskrybuję Newsletter (proszę podać adres e-mail):
Obserwuję Bloglovin, jako:

Organizatorem i sponsorem rozdania jest autorka Kosmetycznej Wyspy - Patrycja Pieguska, czyli ja. Zabawa trwa do 31 lipca 2014 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kliku dni od daty zakończenia. Zastrzegam sobie prawo, do wyeliminowania osób posiadających blogi, czy Fan page wyłącznie w celach rozdaniowych/konkursowych, bądź łamiących zasady.


Życzę weny i udanej zabawy!
Mam nadzieję, że mieliście dobry weekend
i z nowymi siłami, radośnie powitacie poniedziałek:P.

pozdrawiam

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszy mnie każde Twoje "dzień dobry", miłe słowo, opinia... wyrażone w komentarzu. Jeśli jednak, akurat jesteś zły, sfrustrowany i nie podoba Ci się moja czcionka;) - zachęcam na fitness - potem możemy spokojnie porozmawiać, nie obrażając przy tym nikogo:) Dziękuję!

Top Gaduły

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *